جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۲ ب.ظ
خدا لعنت کند کسانی که به اختلافات سیاسی و قومی در این شهر دامن می زنند/ حکم شهردار منتخب با حمایت نماینده و استاندار صادر می شود
امام جمعه جیرفت گفت: در هفته گذشته نماینده محترم با اعضای محترم شورای شهر یک نشستی داشتند و به این نتیجه رسیدند که حمایت لازم از شورای شهر و شهردار منتخب داشته باشند

به گزارش سلام سبزواران، حجت الاسلام سعادت فر امام جمعه جیرفت در خطبه های امروز نماز جمعه این شهر سخنانی مهم در سه محور خطاب به نماینده، استاندار و شورای این شهر پیرامون اختلافات ماههای اخیر در موضوع انتخاب شهردار این شهر داشتند؛ اهم سخنان ایشان به این شرح است:

در هفته گذشته نماینده محترم با اعضای محترم شورای شهر یک نشستی داشتند و به این نتیجه رسیدند که حمایت لازم از شورای شهر و شهردار منتخب داشته باشند.

ما تشکر می کنیم از نماینده محترم که شرایط مردم را درک کردند و امیدواریم همانطور که درحوزه های مختلف پیگیر هستند با حمایت های خودشان از مسائل شهری، شورا را یاری کنند.
در هفته گذشته استاندار محترم که از یادگاران دفاع مقدس هستند به محض این که از مشکلات این شهر در آستانه نوروز مطلع شدند از روی محبتی که به مردم دارند دستور دادند که به سرعت به مشکلات رسیدگی بشود و در نهایت به جمع بندی رسیدند که حکم شهردار محترم توسط استاندار صادر شود و شهردار قانونی شهر بتواند به فعالیتهای خود ادامه دهد لذا از استاندار محترم تشکر می کنیم.

شورای شهر و شهردار محترم از امروز موظف هستند ۲۴ساعته برای مردم خدمت کنند و  و به هیچ عنوان حق ندارند به اختلافات دامن بزنند. این شهر بیش از این ظرفیت ندارد که ۶-۷ ماه درگیر اختلافات باشد.

شهردار و شورا بدانند که جیرفت منحصر به دو تا خیابان اصلی نیست که صرفاً جدول های آنها رنگ کاری بشود. مناطقی در شهر وجود دارد که روستاها از آنجا آبادتر هستند. مردم نگرانند در برخی جاها اگر بارندگی بشود حتی نمی توانند در کوچه ها رفت و آمد بکنند.

مردم توقعشان از شورا و شهردار این است که از این لحظه به بعد با تلاش شبانه روزی و اجتناب از هر کار حاشیه ای، تمام دغدغه شان خدمت به مردم و عمران و آبادانی و حل مشکلات باشد.

مردم عزیز به برکت نظام جمهوری اسلامی در این شهر کارهای زیادی صورت گرفته است اما کمبودها و مشکلات خیلی زیاد است و نسبت به خیلی شهرها عقب است، علت هم فقط اختلاف است و خدا لعنت کند کسانی که بنیان گذار اختلاف چه اختلافات سیاسی و چه اختلافات قومیتی شدند.

همدلی و وحدت را باید از مدیران شروع کنیم، مدیران دعواهای قومی و قبیله ای و اصلاح طلبی و اصولگرایی را کنار بگذارند، از هر آدمی که انقلابی و توانمند است و می خواهد خدمت کند، استفاده کنیم.

بیایید متحد بشویم برای مقابله با فساد، برای مقابله با کسانی که منافع این شهر را به یغما می برند، تا شاهد رشد و شکوفایی این شهر باشیم.

گالری
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • ۴
  • ۵
  • ۶
تبلیغات