دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۶ ب.ظ
با همت بسیج سازندگی استان؛
اولین مرکز بهداشتی درمانی رمشک افتتاح شد/تصاویر
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان گفت: پروژه مرکز بهداشتی درمانی رمشک با زیر بنای بالای ۵۴۰ مترمربع در زمینی به مساحت چهارهزار مترمربع افتتاح گردید.

 

به گزارش سلام سبزواران به نقل از راه آرمان؛ سرهنگ پاسدار حجت الله پاداش مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان از برخی اقدامات بسیج سازندگی در شهرستان قلعه گنج خبر داد و گفت: در راستای کمک به برنامه های دولت جهت ساخت و ساز در مناطق محروم و محرومیت زدایی ، اقدام به ساخت پروژه های خانه بهداشت ،خانه پزشک ، مراکز بهداشتی و درمانی در چند سال اخیر در شهرستان قلعه گنج انجام داده است .

وی ادامه داد : پروژه مرکز بهداشتی درمانی رمشک که زیر بنای بالای ۵۴۰ متر مربع در زمینی به مساحت بالای چهارهزار مترمربع داشت ،افتتاح گردید .

پاداش ادامه داد : از دیگر اقدامات انجام شده می توان به ساخت ساختمان اصلی (شامل اتاق دندانپزشکی،اتاق پزشک،سالن انتظار،آزمایشگاه ایستگاه پرستاری ،اتاق زایمان و …) ، خانه پزشک ۸۰ مترمربع، سرایداری ۷۰مترمربع، خانه بهداشت ده بالا ۹۰مترمربع، خانه بهداشت چاه المدین ۹۰مترمربع، خانه بهداشت محمداباد قلعه گنج ۸۰مترمربع، خانه بهداشت سرخ قلعه ۸۰مترمربع و دیوار مرکز بهداشتی دولاب ۲۳۸مترمربع اشاره کرد .
وی اذعان کرد : در راستای محرومیت زدایی درخصوص برچیدن گرد محرومیت از شهرستان رمشک اقدامات قابل توجهی توسط گروه های جهادی استانی و غیراستانی در این شهرستان صورت گرفته که علاوه بر کمک از این گروه ها در پروژه ها یاد شده می توان به کمک آنها در دهستان رمشک به ساخت آب بند ده بالا و رنگ آمیزی مدارس ده بالا و دهستان رمشک اشاره نمود.
پاداش تاکید کرد :  ۲پایگاه مقاومت و ۲مسکن محرومین در قالب طرح های محرومیت زدایی ناحیه مقاومت سپاه شهرستان فهرج نیز افتتاح شدند.

وی افزود : دو پایگاه هر کدام با چهل و پنج متر زیربنا در روستاهای محمدآباد دهگاوی و ابراهیم آباد دهگاوی افتتاح شد، دو باب مسکن محرومین نیز ساخته که یک واحد ۶۰ متری در روستای ابراهیم آباد و یک واحد چهل و پنج متری در روستای اسلام اباد دهگاوی از محل اعتبارات محرومیت زدایی و ظرفیت گروه‌های جهادی بسیج سازندگی و کمک های خیرین ساخته و تحویل گردید.

پاداش در خاتمه اذعان کرد : واحد۶۰متری نیمه سازی نیز وجود داشت که با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیون ریال تکمیل، و به همراه واحد ۴۵متری که عملیات ساخت آن با اعتبار۲۱۰ میلیون ریال ساخته شده بود، تحویل شدند.

 

گالری
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • ۴
  • ۵
  • ۶
تبلیغات