شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۱ ب.ظ
چه کسی بر هزینه‌کرد بنیاد «مستضعفان» نظارت می کند؟
در شرایطی که وضعیت اقتصادی عموم مردم مخصوصا نیازمندان و مستضعفین به شدت وخیم می باشد اینکه فقط برای نماسازی و زیباسازی محوطه بنیاد و تغییر دکوارسیون دو ساختمان آن حداقل ۱۱۸۰ میلیارد ریال هزینه بشود، چگونه قابل توجیه است؟

سلام سبزواران: به این هزینه کردهای بنیاد در سال جاری توجه کنید:
امسال بنیاد مستضعفان تصویب کرده است که مبلغ ۶۳ میلیارد ریال صرف نماکاری دو ساختمان خود بنماید . دقت کنید فقط هزینه نمای ساختمان .

هم چنین در همین زمان مبلغ ۲٫۷ میلیارد ریال برای طراحی آب نمای کنار این ساختمانها و مبلغ ۷۴ میلیارد ریال بودجه برای بهسازی محوطه بیرونی این ساختمانها در نظر گرفته شده است . این در حالی است که محوطه قبلی هیچ ایراد و مشکلی نداشت.

بعلاوه امسال برای بازسازی و تغییر دکوراسیون ساختمان ۹ طبقه بنیاد که ستاد بنیاد هم می باشد و محل استقرار رئیس و معاونان و مدیران و کارکنان بنیاد است، مبلغ ۶۲۸ میلیارد ریال و برای همین خدمات در ساختمان ۱۵ طبقه مبلغ ۴۱۴ میلیارد ریال بودجه تخصیص داده شده است . دقت کنید این مبالغ بابت ساختن ساختمانها نیست بلکه تغییر دکوراسیون آنها است (که جمعا رقمی در حدود حداقل ۱۰۴۲ میلیارد ریال فقط شامل این هدف میشود )

در مجموع با جمع ارقام فوق به عدد ۱۱۸۱٫۷ میلیارد ریال می رسیم که این عدد تا ۲۵ درصد هم یقینا افزایش خواهد یافت. شما را به خدا قسم با این پول چه کارهای بزرگی که نمی شود انجام داد.

در شرایطی که وضعیت اقتصادی عموم مردم مخصوصا نیازمندان و مستضعفین به شدت وخیم می باشد آیا خدا را خوش می آید که برای نماسازی و زیباسازی محوطه بنیاد و تغییر دکوارسیون دو ساختمان آن حداقل ۱۱۸۰ میلیارد ریال هزینه بشود؟ واقعا با این پول برای چند هزار جوان میتوان شغل و کار و زندگی فراهم کرد ؟

آیا برطرف ساختن نمای محرومیت از مناطقی مثل قلعه گنج مهم تر است یا نمای ساختمان های بنیاد ؟ کجای این خرج کردهای دهها میلیاردی در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی است؟

گالری
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • ۴
  • ۵
  • ۶
تبلیغات